هدیه آموزشی مجازی


داوطلب محترم طرح باقرالعلوم (ع) در جهت تقدیر از انتخاب شما داوطلب گرامی از طرح باقرالعلوم (ع) یک مهارت از هفت مهارت ICDL بنا بر انتخاب خود به شما هدیه می گردد. لذا خواهشمند است در صورت درخواست، مهارت مورد علاقه خود را انتخاب و بعد از ثبت نام در فرم زیر با کد کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه Isilearning.ir شده و از دوره انتخاب شده استفاده نمایید.

جهت استفاده از هدیه آموزشی خود و دریافت کد کاربری و رمز عبور لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

   

   

   

   

   

   

درباره ما


آموزش الکترونیکی (elearning) یک شیوه نوین آموزش از راه دور می باشد که به منظور دسترسی آسان و ارزان به همه منابع و خدمات آموزشی در هر زمان و هر مکان با استفاده از فناوری و ارتباطات ( فاوا – ICT) انجام می پذیرد.

در عصر حاضر نیز گسترش سریع شبکه های محلی در سازمان ها و همچنین افزایش روز افزون کاربران اینترنت موجب پدیدار شدن چشم اندازهای نو در آموزش اثربخش و خلاقانه و تحقق آرمان " فرصت های برابر آموزشی" با بهره گیری از سیستم مبتنی بر آموزش الکترونیکی گردیده است. در این راستا انستیتو ایزایران به عنوان یک شرکت دولتی که ماموریت آن توسعه منابع انسانی از طریق آموزش های کاربردی و حرفه ای در حوزه های فناوری اطلاعات ، مدیریت و زبان انگلیسی می بباشد با بهره مندی از 40 سال تجربه در خدمت رسانی به سازمان ها و افراد جامعه اقدام به ارائه خدمات آموزش الکترونیکی متناسب با نیاز مندی های سازمان ها به صورت یک راه حل جامع نموده است.

پیگیری ثبت نام


جهت پیگیری از وضعیت ثبت نام خود کد ملی داوطلب را وارد نمایید