انتخاب پوسته
Office2007
 • BlackBlack
 • BlackMetroTouchBlackMetroTouch
 • DefaultDefault
 • GlowGlow
 • MetroMetro
 • MetroTouchMetroTouch
 • Office2007Office2007
 • Office2010BlackOffice2010Black
 • Office2010BlueOffice2010Blue
 • Office2010SilverOffice2010Silver
 • OutlookOutlook
 • SilkSilk
 • SimpleSimple
 • Sitefinity (Obsolete)Sitefinity (Obsolete)
 • SunsetSunset
 • TelerikTelerik
 • VistaVista
 • Web20Web20
 • WebBlueWebBlue
 • Windows7Windows7
 
اخبار عمومی
 
 
    
 
   
 
مزایای آموزش الکترونیکی
 
 

 

مزایای سامانه آموزش مجازی

 

 
   
 
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی(LMS)
 
 

یک محیط آموزش الکترونیکی (مجازی) خود نیازمند بکار گیری مجموعه ای از زیر سیستم ها و ابزار ها می باشد که مهمترین انها سیستم مدیریت اموزش الکترونیکی (Learning Management System) است.
این سیستم به عنوان هسته مرکزی و قلب صنعت آموزش الکترونیکی عمل می نماید و مدیریت فرآیند یادگیری و یاددهی را به عهده دارد. این سامانه بمنظور راه اندازی سامانه های آموزش مجازی در سطح سازمانها، موسسات آموزشی و همچنین دانشگاههای مجازی طراحی شده است.

شرایط ثبت نام در دوره های مجازی انستیتو ایزایران:

- گام اول: ورود به سامانه آموزش مجازی به آدرس اینترنتی lms.isilearning.ir 
- گام دوم: تکمیل فرم ثبت نام
- گام سوم: انتخاب دوره مورد نظر از لیست دوره های ارائه شده در سامانه
نحوه پرداخت شهریه دوره های مجازی:
- از طریق کارت های عضو شتاب به صورت اینترنتی
- پرداخت حضوری(تهیه فیش بانکی): در صورت عدم امکان پرداخت اینترنتی، کافی است به یکی از شعب بانک های ملت یا تجارت در سراسر کشور مراجعه نموده و وجه ثبت نام را به یکی از حساب های زیر واریز نمایید و اطلاعات فیش واریزی را در مراحل ثبت نام اینترنتی وارد نمایید:
- حساب شماره 69116872 جام بانک ملت به نام انستیتو ایزایران
- حساب شماره 35161414 بانک تجارت شعبه میرداماد شرقی تهران به نام انستیتو ایزایران
قابل توجه سازمان ها و کاربران سازمانی:
برای ثبت نام در سامانه آموزش مجازی، نام کاربری (User Name) و کلمه عبور (Password) توسط مرکز آموزش الکترونیکی  انستیتو ایزایران ایجاد می گردد و در اختیار کاربران قرار می گیرد.

نرم افزار های پیش نیاز :

نرم افزار فلش پلیر را با توجه به نوع مرورگر خود میتوانید از اینجا دانلود کنید.

(لطفا قبل از اقدام به نصب مرورگر خود را به طور کامل ببندید)

Flash Player 11.5 For IE                     Flash Player 11.5 For Firefox

 

 
   
 
راهنمای نصب نرم افزارهای آموزشی
 
 

 

اجراي سي دي ها در ويندوز ويستا

كنترل دسترسي كاربر (‌ UAC ) در ويندوز ويستا امنيت و اطمينان رايانه شما را با جلوگيري از ايجاد تغييرات توسط نرم افزارهاي خطرناك بدون اجازه شما توسعه مي دهد. اين قابليت با استفاده از Explorer 7 و Windows Defender عملكردهاي مربوط به برنامه هاي جاسوس و ويروس ها را به حداقل مي رساند. با استفاده از كنترل دسترسي كاربر و و كنترل والدين در ويندوز ويستا مي توانيد به سادگي كاربرهاي متفاوتي براي خانواده ايجاد كرده و وب سايتها ، برنامه ها و بازي هايي را كه هر شخص مي تواند نصب يا اجرا نمايد كنترل كنيد. اين قابليت به محافظت خانواده كمك نموده و باعث مي شود رايانه شما به درستي عمل نمايد. ويندوز ويستا دو گروه از حسابهاي كاربري را فراهم مي آورد كه چنانچه قبلا سيستم خود را در خانه و يا اداره به اشتراك گذاشته باشيد برايتان آشنا خواهد بود : گروه اول حسابهاي كاربران استاندارد (‌براي كاربران عمومي ) و گروه بعدي گروه مديران ( براي صاحبان رايانه و يا مديران مربوطه ) مي باشد. شما مي توانيد براي هر كاربر يك حساب جداگانه ايجاد نموده و كنترل كنيد كه هر كاربر به چه سايتها ، برنامه ها و يازي هايي دسترسي داشته باشد. در ويندوز ويستا ، كاربران استاندارد امكان نصب بيشتر برنامه ها ، تغيير تنظيمات سيستم و يا انجام كارهايي كه در اختيار مديران است را ندارند. اگر به عنوان يك كاربر عادي سعي در انجام كاري كه به دسترسي مديريتي نياز دارد بكنيد ، به شما اعلام مي گردد كه آن كار ممنوع بوده و يا به دسترسي و مجوز مديريتي براي انجام آن احتياج داريد. براي نصب درايورها در ويندوز به دسترسي مديريتي نيازمند هستيد. زماني كه گزينه UAC در ويندوز ويستا فعال باشد. روتين هاي مربوط به نصب درايور محافظت ديتا امكان نصب بر روي سيستم هاي ويستا را نخواهند داشت و در نتيجه برنامه اجرا نمي شود. در حال حاضر هنگام اجراي يكي از نرم افزارهاي قفل گذاري شده بر روي ويندوز ويستا 32 بيتي يكي از حالت هاي زير اتفاق مي افتد : · گزينه UAC غيرفعال است و كاربر دسترسي مديريتي دارد. در اين حالت برنامه به صورت اتوماتيك درايورهاي مورد نياز خود را مانند ويندوز XP نصب كرده و برنامه را ادامه مي دهد. نرم افزار اجرا مي شود. · گزينه UAC فعال نيست و كاربر دسترسي مديريتي دارد. در اين حالت برنامه هنگام اجرا به كاربر يك پيام را نمايش مي دهد. در صورتي كه كاربر گزينه Continue را انتخاب كند. برنامه در حالت استاندارد اجرا مي شود و به دليل اينكه امكان نصب درايور در حالت استاندارد وجود ندارد يك پيام مبتني بر نصب درايورهاي ويندوز ويستا قبل از خروج به كاربر نمايش داده مي شود. در اين حالت كاربر مدير مي تواند بر روي هر فايلي كليك راست نموده و گزينه Run as Administrator را انتخاب نمايد تا برنامه به روال عادي اجرا شود. · كاربر دسترسي استاندارد دارد. امكان نصب درايور وجود ندارد ، پنجره مبني بر نصب درايور ويندوز توسط مدير سيستم به كاربر نمايش داده مي شود.
'اجراي
راه حل ها : 1- كاربري كه از سيستم استفاده مي كند مي تواند UAC را در ويندوز ويستا غير فعال نمايد. براي اين كار بايد به قسمت Control Panel -> User Accounts مراجعه نموده و گزينه Turn User Account Control on or off را انتخاب نمايد.
'اجراي
2-مدير سيستم مي تواند با استفاده از دسترسي هاي خود درايور را بر روي سيستم نصب نموده و پس از آن كاربر استاندارد به آن دسترسي خواهد داشت. براي اين كار با كاربر مدير وارد سيستم شده ، بر روي فايل DPINST.EXE كليك راست نموده و با انتخاب Run as administrator آن را اجرا نماييد. پس از پايان نصب سيستم را راه اندازي نماييد. ( در ويندوز XP و زماني كه از يك كد كاربري به وضعيت Limited User استفاده مي كنيد هم اين روش قابل انجام است ) 2- چنانچه فايلهاي درايور ويندوز داراي امضاي ديجيتال معتبر باشند همه كاربران مي توانند آن را نصب نمايند. (‌به دليل تحريم موجود امكان استفاده از اين راه حل وجود ندارد)
ساده ترين روش براي اجرا كه معمولا توسط بخش عمده از كاربران ويندوز ويستا انجام مي شود ، غير فعال كردن گزينه UAC است. در اين حالت ويندوز ويستا مانند XP عمل مي نمايد. در برخي از سي دي هاي جديد منتشر شده در بازار ( مانند ويندوز MRT با سرويس پك 1 ) گزينه UAC به طور پيش فرض غير فعال است.
مراجع :
http://www.microsoft.com/windows/products/windowsvista/features/details/useraccountcontrol.mspx
http://www.computerperformance.co.uk/vista/user_account_control.htm

حل مشکل عدم اجرای قفل بر روی سیستم عامل(xp,vista,seven)

گاهي اوقات درايورهاي نصب شده بر روي ويندوز به درستي اجرا نمي شوند يا مشكلي در اجراي آنها به وجود آمده است. در چنين مواردي لازم است كه كليه فايلهاي درايور حذف شده و مجددا نصب شوند. براي حذف كامل درايور نصب شده براي محافظت داده ها با استفاده از Registry Editor كليد زير را حذف كنيد:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\HDCS
در قسمت Run عبارت زير را تايپ نماييد تا زير فهرست درايورها مشاهده شود :
%systemroot%\system32\drivers
فايل HDCS.SYS را در صورت وجود حذف نموده و سيستم را Restart كنيد. پس از راه اندازي مجدد سيستم ، توسط يك كاربر با دسترسي مديريتي وارد شده و بر روي فايل DPINST.EXE كليك راست نموده و فايل را با انتخاب Run as administrator اجرا نماييد. پس از پايان نصب سيستم را مجددا راه اندازي نماييد.
 
در صورت حل نشدن مشکل می توانید با کلیک بر روی لینک زیر درایور مربوطه را دانلود نموده سپس نصب نمائید.
 
   
 
محتوای الکترونیکی
 
 

مركز آموزش الكترونيكي انستيتو ايزايران، يکي از مهمترين وظائف خود را در زمينه طراحي و تدوين دروس الکترونيکي قرار داده است. باتوجه به اهميت محتواي الکترونيکي دروس مجازي مبتني بر وب گروهي از کارشناسان امور گرافيک، طراحي فرآيند آموزش و برنامه نويسان نرم‌افزارهاي تحت وب آماده‌اند تا سفارشات دريافتي را به بهترين شکل طراحي نموده و آماده نصب نمايند. در اين مركز محتواي دروس با بکارگیری آخرین دستاوردهای مالتی مدیا و منطبق با استاندارد SCORM  ساخته مي‌شود و کليه نکات مهم در فرآيند آموزش مدنظر قرار مي‌گيرد. در طراحي دروس باتوجه به عوامل مهم زير سعي مي‌گردد نقش کاربر در امر آموزش، از دانش‌آموزي به دانش‌جوئي و فراگيري تبديل شود.                                                                                       
-
استفاده بهينه از رسانه‌هاي مختلف متن، صدا، تصوير، پويانمائي و فيلم
-
درنظرگرفتن تعامل بين کاربر و محيط فراگيري 
-
طراحي سوالات براساس قابليت‌هاي محيط‌هاي مجازي 
ارتباط منطقي بين صفحات مختلف محتوا
-
برگزاري سوالات خود ارزيابي در پايان فصول همراه با پاسخ‌هاي مربوطه 
-  
قراردادن مثال‌هاي متنوع در طول هر فصل 
-  
راهنمائي فراگيران براي تحقيق و جستجو در زمينه‌هاي آموزشي مربوط به محتوا

 دانلود فهرست دوره های مجازی انستیتو ایزایران

 
   
 
سامانه مدیریت اطلاعات آموزش
 
 

سیستم جامع مدیریت اطلاعات آموزش یا (EMIS )  نرم افزاریست که مدیریت فرآیند آموزش سازمانی را با تکیه بر استاندارد آموزشی ISO10015   بر عهده دارد.
این سامانه در حوزه نیاز سنجی ، برنامه ریزی آموزشی ، برنامه اجرایی ، جذب و ارتقا پرسنل ، ارزیابی و ارزشیابی کمک  شایانی را به سازمان خواهد کرد.

 
   
 
ورود به سیستم
 
 
 
نام کاربری  :
رمز عبور  :
برای ورود به سیستم حتما بایستی شناسه کاربری و رمز عبور داشته باشید .
چنانچه شناسه کاربری و رمز عبور در اختیار ندارید کلید عضویت را کلیک کنید
 
   
 
تماس با ما
 
  
   
 
بروشور
 
 
دوره ها و محصولات